JK ATELIER je architektonický atelier poskytující kompletní sortiment služeb související s návrhem a následnou realizací stavby.

Atelier byl založen v roce 2012 Ing. arch. Janou Kletenskou. Ta mezi lety 1998-2011 působila jako spolupracovník a později společník v Atelieru A.T.D., založeného jejím manželem Ing. arch. Alešem Kletenským. Po jeho smrti v roce 2012 Atelier A.T.D. zanikl. Některé jeho klienty však Ing. arch Jana Kletenská převzala a rozhodla se pokračovat ve více než 15-leté tradici rodinného atelieru.

Máme zkušenosti s širokou škálou realizací zahrnující rodinné domy, byty, bytové domy, komerční budovy, rekreační budovy, administrativní budovy i stavby občanské vybavenosti.Nabízíme Vám tedy kompletní sortiment služeb související s návrhem a následnou realizací stavby, včetně návrhu a realizace interiéru. Jsme sice profesionálové, ale nehrajeme si na ně.

Sídlíme v přízemí rodinného domku, v klidné vilové čtvrti na Zahradním městě. Dobrá časová dostupnost, místo k parkování a hlavně klid ke konzultaci s klientem u čaje či kávy, tak si představujeme ideální parametry schůzky. Při tvorbě se snažíme předvídat a směřovat k takové variantě, která bude klientovi vyhovovat dlouhodobě jak z estetického tak uživatelského hlediska. Zakázky neděláme podle předpřipravených šablon a tabulek. Jsme si vědomi toho, že každý klient vyžaduje specifický a jedinečný přistup, protože jeho projekt je to, o co nám jde. Nemáme úřední hodiny, pracujeme podle potřeb klientů a přizpůsobíme se jejich přání pokud jde o čas i místo konzultace.